فارسی
English
جستجو
وب سایت کاکتوس سبز

کنترل کیفیت

 یکی از مهمترین ارکان شرکت طراحان کاکتوس سبز افزایش رضایت مندی و کیفیت مشتری مداری‌‌ می‌باشد . واحد کنترل کیفیت این شرکت همگام با آغاز فعالیت این مجموعه شروع به کار نمود و متناسب با معیارهای کیفی روز دنیا حرکت نموده و ارتقا داده شد . پس از چند سال شرکت طراحان کاکتوس سبز به این باور دست یافت که کیفیت مورد نظر از طریق تامین کنندگان بدست‌‌ نمی‌آید ، لذا با اختصاص سرمایه ای سنگین درصد زیادی از تولید قطعات خود را به عهده گرفته و کلیه ماشین آلات مورد نیاز خریداری نمود . به این ترتیب وظیفه کنترل کیفیت سنگین تر گردید و کنترلها را از مرحله خرید مواد خام و اولیه تا طراحی و تولید محصول به عهده این واحد گزارده شد .
 مواد اولیه و خام بعد از خریداری توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته و تحویل واحد برش قطعات داده‌‌ می‌شود تا با استفاده از نرم افزار پیشرفته قطعات طراحی و برش داده شود . بعد از کارهای جانبی اعم از شیار کاری ، سوراخکاری و ... تحویل بخش لبه جسبانی پی وی سی میگردد . در پایان کلیه قطعات به بخش مونتاژ‌‌ می‌رود تا طبق طرح قطعات توسط پیچهای الیت و یا معمولی مونتاژ و بسته بندی و برچسب گذاری گردد .
در واحد کنترل کیفیت چندین کارشناس بصورت مداوم وظیفه ثبت اطلاعات را بر عهده دارد تا محصول نهایی با کیفیت بالا تحویل مشتری گردد . و در صورت مشاهده اختلاف کیفیت محصول تولید شده به وسیله معیارهای ایده آل در صدد اصلاح و به روز رسانی آن محصول اقدامات لازم انجام پذیرد .


 
تمامی حقوق این سایت برای شرکت صنایع کاکتوس سبز محفوظ است
cactus-sabz.comcactus-sabz.com - زشزفعس-سشذظ.زخئ - صصص.زشزفعس-سشذظ.زخئ